Огласот Автодигалка HYDROS T351 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
автодигалка Krupp KMK 2025 Krupp KMK 2025 цена на барање Автодигалка 1989 26 м Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
автодигалка Liebherr LTM 1045 Liebherr LTM 1045 цена на барање Автодигалка 1987 Liebherr Полска, PSZCZYNA
автодигалка Liebherr LTM 1045 Liebherr LTM 1045 цена на барање Автодигалка 1986 Liebherr Полска, PSZCZYNA
автодигалка Grove AT865 Grove AT865 цена на барање Автодигалка 1988 60000 кг Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
автодигалка Tatra AD 28 Tatra AD 28 13.000 € Автодигалка 1988 Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
автодигалка HYDROS T351
Продадено
автодигалка HYDROS T351
автодигалка HYDROS T351 слика 2
автодигалка HYDROS T351 слика 3
автодигалка HYDROS T351 слика 4
1/4
Марка HYDROS
Модел T351
Тип автодигалка
Година на производство 1987
Километража 17527 км
Работни часови 7035 м/ч
Носивост 35000 кг
Нето тежина 39000 кг
Локација Полска Studzienice
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UR26936
Опис
Модел T351
Брзина 60 км/ч
Мотор
Марка SW 680
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2022-07-01
Дополнителни информации
Боја златен

Дополнителни информации — Автодигалка HYDROS T351

Полски
Sprzęt sprawny technicznie, w ciągłej eksploatacji. Zapraszamy na oględziny!