Автодигалка HYDROS T351

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка HYDROS
Модел T351
Тип автодигалка
Година на производство 1987
Километража 17527 км
Работни часови 7035 м/ч
Носивост 35000 кг
Нето тежина 39000 кг
Локација Полска Nowe Bojszowy
Датум на објавување мај 25, 2023
Machineryline ID UR26936
Опис
Модел T351
Брзина 60 км/ч
Мотор
Марка SW 680
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2022-07-01
Дополнителни информации
Боја златен

Дополнителни информации — Автодигалка HYDROS T351

Полски
Sprzęt sprawny technicznie, w ciągłej eksploatacji. Zapraszamy na oględziny!
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

KRUPP GMT 2025 цена на барање Автодигалка 1987 26 м Полска, Wojkowice Kościelne
LIEBHERR LTM 1045 цена на барање Автодигалка 1987 Liebherr Полска, PSZCZYNA
KRUPP 25GMT/AT 46.670 € Автодигалка 1987 14000 м/ч Полска, Dębołęka
LIEBHERR LTM 1045 цена на барање Автодигалка 1986 Liebherr Полска, PSZCZYNA
GROVE AT865 цена на барање Автодигалка 1988 60000 кг Полска, Wojkowice Kościelne