Автодигалка Grove AT865

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Grove
Модел AT865
Тип автодигалка
Година на производство 1988
Прва регистрација 1988
Носивост 60000 кг
Дофат на стрела 38 м
Висина на подигање 38 м
Локација Полска Wojkowice Kościelne
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID WK17212
Мотор
Марка Deutz
Тип V-облик
Гориво дизел
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x6
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Автодигалка Grove AT865

Англиски
Helo crane for sale very good condition we arange transport to the any port in the world. Contact покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Tatra AD 28 13.000 € Автодигалка 1988 Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
Krupp KMK 2025 21.310 € Автодигалка 1989 26 м Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
Grove rt 75s цена на барање Автодигалка 1982 45000 кг Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
Demag AC 265 цена на барање Автодигалка 1989 38 м Полска
Krupp KMK 2025 21.660 € Автодигалка 1988 26000 км Полска, Kościan
Ford IVECO 11.580 € Автодигалка 1989 350000 км Полска, Brzesko