Автодигалка GROVE RT 540 E

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка GROVE
Модел RT 540 E
Тип автодигалка
Година на производство 2009
Работни часови 7200 м/ч
Носивост 35000 кг
Локација Франција Vigneux de Bretagne
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID PT26003
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
автодигалка GROVE GMK 3055 GROVE GMK 3055 цена на барање Автодигалка 2007 181000 км Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка TEREX AC 35L TEREX AC 35L цена на барање Автодигалка 2008 12500 м/ч Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка LIEBHERR LTM 1045-3.1 LIEBHERR LTM 1045-3.1 цена на барање Автодигалка 2007 10950 м/ч Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка TEREX AC40.2L TEREX AC40.2L цена на барање Автодигалка 2008 55731 км Франција, Vigneux de Bretagne
автодигалка GROVE GMK 3050 GROVE GMK 3050 178.950 € Автодигалка 2009 149606 км Германија, Lemgo