Нови автодигалка Demag AC100-4L

PDF
нови автодигалка Demag AC100-4L
нови автодигалка Demag AC100-4L
нови автодигалка Demag AC100-4L слика 2
нови автодигалка Demag AC100-4L слика 3
Заинтересирани сте за огласот?
1/3
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Demag
Модел:  AC100-4L
Тип:  автодигалка
Носивост:  100000 кг
Дофат на стрела:  59.4 м
Локација:  Украина Одесская обл
Датум на објавување:  10.5.2024
Machineryline ID:  PN25272
Опис
Модел:  AC100-4L
Дофаќач:  22.3 м
Мотор
Гориво:  дизел
Оски
Оски:  4
Оскина конфигурација:  8x8
Суспензија:  хидраулично
Состојба
Состојба:  нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Demag AC 25 65.000 € Автодигалка 1998 Украина, Chernivtsi
Нови XCMG QY50KD цена на барање Автодигалка 2023 50000 кг Украина, Chernivtsi
Grove 3050-1 175.000 € Автодигалка 2006 169000 км Украина, Chernivtsi
Grove GMK 3050 цена на барање Автодигалка 2004 65424 км Украина, Chernivtsi