Нови автодигалка DEMAG AC60-3

PDF
нови автодигалка DEMAG AC60-3
нови автодигалка DEMAG AC60-3
нови автодигалка DEMAG AC60-3 слика 2
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/2
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка DEMAG
Модел AC60-3
Тип автодигалка
Дофат на стрела 50 м
Локација Украина Одесская обл
Датум на објавување јун 02, 2023
Machineryline ID RN25272
Опис
Дофаќач 16 м
Мотор
Гориво дизел
Турбо
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x6
Состојба
Состојба нов

Дополнителни информации — Нови автодигалка DEMAG AC60-3

Украински
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови DEMAG AC100-4L цена на барање Автодигалка 100000 кг хидраулично Украина, Одесская обл
DEMAG AC 205 цена на барање Автодигалка 80000 кг 50 м Украина, Київ
DEMAG AC 40 цена на барање Автодигалка 2001 261600 км Украина, Київ
DEMAG AC 205 цена на барање Автодигалка 1995 144506 км Украина, Київ
DEMAG AC 40-1 City 85.000 € Автодигалка 2001 140000 км Украина, Львов