Нови автодигалка DEMAG AC100-4L

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка DEMAG
Модел AC100-4L
Тип автодигалка
Носивост 100000 кг
Дофат на стрела 59.4 м
Локација Украина Одесская обл
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID PN25272
Опис
Модел AC100-4L
Дофаќач 22.3 м
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 4
Оскина конфигурација 8x8
Суспензија хидраулично
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Нови DEMAG AC60-3 цена на барање Автодигалка 50 м 16 м Украина, Одесская обл
DEMAG AC 205 цена на барање Автодигалка 80000 кг 50 м Украина, Київ
DEMAG AC 40 цена на барање Автодигалка 2001 261600 км Украина, Київ
DEMAG AC 205 цена на барање Автодигалка 1995 144506 км Украина, Київ
DEMAG AC 40-1 City 85.000 € Автодигалка 2001 140000 км Украина, Львов