Огласот Автодигалка DEMAG AC 350 fully equipped е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
автодигалка DEMAG AC25 DEMAG AC25 цена на барање Автодигалка 2001 135930 км Холандија, Breda
автодигалка DEMAG AC 650 SL DEMAG AC 650 SL цена на барање Автодигалка 1999 98800 км Холандија, Giessen
автодигалка FAUN ATF 60-3 FAUN ATF 60-3 цена на барање Автодигалка 2004 6777 м/ч Холандија, Nunspeet
автодигалка DEMAG AC 350 fully equipped
Продадено
1/1
Цена:
на барање
Марка DEMAG
Модел AC 350 fully equipped
Тип автодигалка
Година на производство 2004
Работни часови 10800 м/ч
Висина на подигање 56 м
Локација Холандија Vierpolders
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID PD26366
Опис
Капацитет на крајот на стрелата 350 т
Состојба
Состојба половни
Слични огласи
автодигалка DEMAG AC25 DEMAG AC25 цена на барање Автодигалка 2001 135930 км Холандија, Breda
автодигалка DEMAG AC 650 SL DEMAG AC 650 SL цена на барање Автодигалка 1999 98800 км Холандија, Giessen
автодигалка FAUN ATF 60-3 FAUN ATF 60-3 цена на барање Автодигалка 2004 6777 м/ч Холандија, Nunspeet