Асфалтна база NIKKO NBD320

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип асфалтна база
Година на производство 2018
Локација Кина Hefei
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JT27384
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
brand: NIKKO
NIKKO
Model: NBD320ABNJ
Year 2018
Express Financing Get Pre-Approved
Get a FR8Star Shipping Estimate
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
асфалтна база LINTEC CSD3000 LINTEC CSD3000 цена на барање Асфалтна база 2000 Кина, Hefei
асфалтна база AMMANN UNIVERSAL 160 AMMANN UNIVERSAL 160 цена на барање Асфалтна база 2018 160 т/ч Германија, Wegberg
асфалтна база AMMANN ACM 140 Prime AMMANN ACM 140 Prime 600.000 US$ Асфалтна база 2018 1700 м/ч Обединето Кралство, Billingham