Асфалт павер гасеничар Vögele Super 1800

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Vögele
Модел Super 1800
Тип асфалт павер гасеничар
Година на производство 1997
Работни часови 12000 м/ч
Локација Турција Ankara
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID TU29709
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Асфалт павер гасеничар Vögele Super 1800

Англиски
VOGELE SUPER 1800, 1997 MODEL, 12.000 HOURS ON,
4.75MT+1.80 MT SCREED, GRADE AND SLOPE CONTROLS,
IN GOOD RUNNING CONDITION.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Vögele SUPER 1400 6-12 26.000 € Асфалт павер гасеничар 1998 7597 м/ч Португалија, Alto do Vieiro
Vögele SUPERBOY Typ 6.90 цена на барање Асфалт павер гасеничар 1998 1823 м/ч Германија, Konz
Dynapac F181C цена на барање Асфалт павер гасеничар 2009 9047 м/ч Турција, Ankara