Асфалт павер гасеничар Vögele Super 1600, Typ. 6.82

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Vögele
Тип асфалт павер гасеничар
Година на производство 2000
Нето тежина 16500 кг
Локација Австрија Haid
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 110532
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 682147

Дополнителни информации — Асфалт павер гасеничар Vögele Super 1600, Typ. 6.82

Англиски
engine model: 84 kW Deutz
price: on request
Screed AB 475 / 2,5 to 4,75 m
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Vögele SB300 TP2 цена на барање Асфалт павер гасеничар 1999 Германија, Metten
Vögele SB 250 TP1 цена на барање Асфалт павер гасеничар 2001 Германија, Konz
Vögele SUPERBOY Typ 6.90 цена на барање Асфалт павер гасеничар 1998 1823 м/ч Германија, Konz
Vögele SUPER 1400 6-12 26.000 € Асфалт павер гасеничар 1998 7597 м/ч Португалија, Alto do Vieiro
Vögele Super 1600 24.000 € Асфалт павер гасеничар 1998 5700 мм Полска, Jordanow