Асфалт павер гасеничар Vögele SB300 TP2

PDF
асфалт павер гасеничар Vögele SB300 TP2
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Vögele
Модел SB300 TP2
Тип асфалт павер гасеничар
Година на производство 1999
Локација Германија Metten
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RM26852
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја црн

Дополнителни информации — Асфалт павер гасеничар Vögele SB300 TP2

Германски
ID2428
Vögele HV-BOHLE Typ SB300 TP2
year/Baujahr 1999
11 t
HV screed Vögele type SB300 TP2, basic width 3.0 m; Total width 12.50 m; (2 sets of extensions = 4 pieces each 1.50m; 1 set of extensions = 2 pieces each 1.00m; 1 set of hydraulically extendable extensions TP2, each side 0.75m)
HV-Bohle Vögele Typ SB300 TP2, Grundbreite 3,0 m; Gesamtbreite 12,50 m; (2 Satz Verbreiterungen=4 Stück je 1,50m;1 Satz Verbreiterungen=2 Stück je 1,00m; 1 Satz hydraulisch ausziehbare Verbreiterungen TP2, je Seite 0,75m)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Vögele SUPERBOY Typ 6.90 цена на барање Асфалт павер гасеничар 1998 1823 м/ч Германија, Konz
Vögele SB 250 TP1 цена на барање Асфалт павер гасеничар 2001 Германија, Konz
Vögele Super 800-3i цена на барање Асфалт павер гасеничар 2019 1636 м/ч Германија, Konz