Асфалт павер гасеничар Vögele SB 250 TP1

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Vögele
Модел SB 250 TP1
Тип асфалт павер гасеничар
Година на производство 2001
Нето тежина 14000 кг
Локација Германија Konz
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот BOBJ455
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Асфалт павер гасеничар Vögele SB 250 TP1

Англиски
compaction type: TP1 (tamper + 1 pressure bar)
fixed width: 11,0 m
hydraulic adjustable up to 12,50 m
incl. accessories
Verdichtungsvariante: TP1 (Tamper + 1 Pressleite)
starre Breite: 11,0 m
hydraulisch ausziehbar bis 12,50 m
inkl. Zubehör
type de compactage: TP1 (dameur + 1 lame de pression)
largeur fixe: 11,0 m
réglage hydraulique jusqu'à 12,50 m
accessoires compris
тип уплотнения: TP1 (трамбующий брус + 1 прессующая планка)

фиксированная ширина: 11,0 метров

гидр. расширение до 12,50 метров

с сопутствующими материалами в комплекте
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Vögele SB300 TP2 цена на барање Асфалт павер гасеничар 1999 Германија, Metten
Vögele Super 800-3i цена на барање Асфалт павер гасеничар 2019 1636 м/ч Германија, Konz
Vögele SUPER 1900-3i цена на барање Асфалт павер гасеничар 2018 2596 м/ч Германија, Konz
Vögele SUPER 1800-3i цена на барање Асфалт павер гасеничар 2016 5801 м/ч Германија, Konz
Vögele SUPER 1800-3i цена на барање Асфалт павер гасеничар 2019 3356 м/ч Германија, Konz