Асфалт павер гасеничар VOLVO P7820C

PDF
PDF
280.000 US$
≈ 248.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел P7820C
Тип асфалт павер гасеничар
Година на производство 2020
Работни часови 1058 м/ч
Локација Украина м.Дніпро
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID DQ25922
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Руски
В отличном рабочем состоянии.
Купен новым в 2020году (дата производства 2018г)

Так же в наличии есть много другой автомобильной и спецтехники к продаже. Звоните.
У відмінному робочому стані.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
асфалт павер гасеничар BOMAG BF800C BOMAG BF800C 208.000 € Асфалт павер гасеничар 2016 860 м/ч Украина, Киев
асфалт павер гасеничар DYNAPAC SD 2500 C DYNAPAC SD 2500 C 179.300 € Асфалт павер гасеничар 2017 1390 м/ч Украина
асфалт павер гасеничар VOLVO PF 6110 VOLVO PF 6110 60.000 US$ Асфалт павер гасеничар 2008 5430 м/ч Украина, Саливінки
асфалт павер гасеничар BOMAG BF700C-2 BOMAG BF700C-2 цена на барање Асфалт павер гасеничар 2017 174 кс Украина, Львів
нови асфалт павер гасеничар XCMG RP601 Нови XCMG RP601 цена на барање Асфалт павер гасеничар 2018 100 kW Украина, Киев
асфалт павер гасеничар VÖGELE SUPER 1800-3i VÖGELE SUPER 1800-3i цена на барање Асфалт павер гасеничар 2017 3800 м/ч Украина