Асфалт павер гасеничар VOLVO-ABG OLM 250

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
11.800 €
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO-ABG
Модел OLM 250
Тип асфалт павер гасеничар
Година на производство 1988
Работни часови 3000 м/ч
Локација Белгија Sombreffe
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UW26026
Опис
Ширина на полагање 280 мм
Оски
Гумени гасеници
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја портокалов, металик
Дополнителни информации
Француски
Perfect conditions possibility vidéo? WhatsApp покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
асфалт павер гасеничар DEMAG Liba DF 60 C DEMAG Liba DF 60 C 10.000 € Асфалт павер гасеничар 1990 8367 м/ч Белгија, ST.VITH
асфалт павер гасеничар VÖGELE 1700 VÖGELE 1700 25.000 € Асфалт павер гасеничар 1989 Грција, Drepano
асфалт павер гасеничар VÖGELE MT 3000-2i STANDARD VÖGELE MT 3000-2i STANDARD цена на барање Асфалт павер гасеничар 2016-01-01 2455 м/ч Холандија, Haps
асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 2100-3i VÖGELE Super 2100-3i 297.500 € Асфалт павер гасеничар 2014 5591 м/ч Украина, Київ
асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 1800-2 VÖGELE Super 1800-2 198.000 € Асфалт павер гасеничар 2011 2500 м/ч Романија, Tărtășești