Асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 1900-3

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка VÖGELE
Модел Super 1900-3
Тип асфалт павер гасеничар
Година на производство 2014
Работни часови 10952 м/ч
Локација Турција Ankara
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID AP33164
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 1900-3

Англиски
VOGELE SUPER 1900-3, 2014 MODEL,
10.952 HOURS ON,
6 METERS AB 600-3 TV SCREED,
IN GOOD RUNNING CONDITION,
READY TO GO WORK
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

VÖGELE Super 1800 цена на барање Асфалт павер гасеничар 1997 12000 м/ч Турција, Ankara
VÖGELE S 1800-3i цена на барање Асфалт павер гасеничар 2014 9450 м/ч Италија, Caramagna Piemonte
VÖGELE Super 800 39.500 € Асфалт павер гасеничар 2014 Романија, Tarcea, Bihor
VÖGELE Super 800 46.000 € Асфалт павер гасеничар 2014 4717 м/ч Холандија, Holten
VÖGELE SUPER 2100-2 89.000 US$ Асфалт павер гасеничар 2014 11033 м/ч Кина, Hefei
VÖGELE 2100-2 256.000 US$ Асфалт павер гасеничар 2014 Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка