Machineryline » Половна градежни машини » Половни асфалт плочиФрези за асфалтАсфалтни базиПрскалки за битуменска емулзијаМашини за сечење асфалтМашини за рециклирање на асфалтПневматски чеканиМашини за рециклирање на асфалтМашини за обележување на патиштаФинишери за бетонМашини за полнење на шевовиМашини за поплочување тротоариГреачи на асфалтМашини за ивичнициАсфалтеркиБагери гасеничари » Половни асфалт плочи гасеничарАсфалт плочи со тркалаБагери гасеничариНатоварувачи со тркалаАвтодигалкиМини багериБулдожериБагери-натоварувачиНожични платформиБагери на тркалаГрејдериВалјаци за асфалтХидраулични зглобни платформиВозила со дигалки со корпаКамиони-мешалкиВибрационен валјаци за земја » Половни асфалт плочи гасеничар VÖGELEABGBOMAGCATERPILLARDEMAGDYNAPACSANYVOLVOVOLVO-ABGVÖGELEXCMG » Асфалт павер гасеничар VÖGELE 6-12VÖGELE ABАсфалт плочи гасеничар VÖGELE MTVÖGELE SBVÖGELE Super

Асфалт павер гасеничар VÖGELE 6-12

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
18.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка VÖGELE
Модел 6-12
Тип асфалт павер гасеничар
Година на производство 07/1994
Локација Литванија Kaunas
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UP25999
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
асфалт павер гасеничар VÖGELE Super 2000 VÖGELE Super 2000 14.500 € Асфалт павер гасеничар 1995 160 kW Романија, Bihor
асфалт павер гасеничар ABG Titan 111 ABG Titan 111 22.950 US$ Асфалт павер гасеничар 10/1994 7901 м/ч Украина, Луцьк
асфалт павер гасеничар VÖGELE 1700 VÖGELE 1700 25.000 € Асфалт павер гасеничар 1989 Грција, Drepano
асфалт павер гасеничар DEMAG DF40C DEMAG DF40C 15.000 € Асфалт павер гасеничар 1994 30 kW Романија, Bihor
асфалт павер гасеничар VÖGELE S800 VÖGELE S800 25.000 € Асфалт павер гасеничар 2006 Романија, Bihor