Асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C

PDF
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 2
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 3
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 4
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 5
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 6
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 7
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 8
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 9
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 10
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 11
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 12
асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
31.500 US$
Нето цена
≈ 29.470 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  асфалт павер гасеничар
Година на производство:  2006
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14070
Мотор
Марка:  JOHN DEERE 4045DF150 A DIESEL 4 CILINDROS DE 80 HP. DE 8 FT DE ANCHO Y EXTIENDE HASTA 16 FT. CAPACIDAD DE TOLVA DE 8.0 TONELADAS
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  625-F-75TJS6Y2-01625

Дополнителни информации — Асфалт павер гасеничар MAULDIN 1750C

Шпански
marca: MAULDIN
PESO 15
699.2 LBS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Vögele VISION 5200-2 75.000 US$ Асфалт павер гасеничар 2011 6.8 м³ Мексико, Chihuahua
ANTEC PT2600 31.000 € Асфалт павер гасеничар 2006 3465 м/ч Италија, Cuneo
BLAW KNOX PF400A 14.500 US$ Асфалт павер гасеничар 1987 Мексико, Chihuahua
ABG Titan 2820 29.570 € Асфалт павер гасеничар 2007 5029 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Vögele Super 800 29.570 € Асфалт павер гасеничар 2007 7303 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
BLAW-KNOX PF510 19.500 US$ Асфалт павер гасеничар 1995 7131 м/ч Мексико, Chihuahua