Асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510

PDF
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510 слика 2
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510 слика 3
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510 слика 4
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510 слика 5
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510 слика 6
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510 слика 7
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510 слика 8
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510 слика 9
асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
19.500 US$
Нето цена
≈ 18.190 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  асфалт павер гасеничар
Година на производство:  1995
Работни часови:  7131 м/ч
Нето тежина:  15340 кг
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  5974
Мотор
Марка:  John Deere JOHN DEERE A DIESEL
Гориво:  дизел
Број на цилиндри:  6
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  жолт

Дополнителни информации — Асфалт павер гасеничар BLAW-KNOX PF510

Шпански
marca: BLAW-KNOX
No. Serie: 51009-15
EXTIENDE HASTA 18 FT
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

ABG TITAN 111 20.000 € Асфалт павер гасеничар 1997 7400 м/ч Шпанија, Burgos
ABG ABG TITAN 325 19.500 € Асфалт павер гасеничар 1997 10615 м/ч Франција, Nancy
ABG Titan 111 22.950 US$ Асфалт павер гасеничар 10/1994 7901 м/ч Украина, Lutsk
Vögele VISION 5200-2 75.000 US$ Асфалт павер гасеничар 2011 6.8 м³ Мексико, Chihuahua
MAULDIN 1750C 31.500 US$ Асфалт павер гасеничар 2006 Мексико, Chihuahua
BLAW KNOX PF400A 14.500 US$ Асфалт павер гасеничар 1987 Мексико, Chihuahua