Амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE

PDF
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 2
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 3
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 4
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 5
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 6
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 9
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 10
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 11
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 12
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 13
амбулантно возило VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE слика 14
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/14
PDF
3.420 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
2.936 GBP
2.850 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE
Тип амбулантно возило
Прва регистрација 2010
Километража 186834 км
Седишта 5
Локација Обединето Кралство Merthyr Tydfil
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 014
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Кабина
Десен волан
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Англиски
BUY IT NOW for £2,936

or Bid at Auction Live Online - Selling at auction from £1500 + fees

Call us today on покажи контакти or contact us via our website www . auctioneers . co . uk

2010 - 10 - VOLVO V50 S 2.0D 136PS RAPID RESPONSE 5 DOOR ESTATE

Direct HEALTH AUTHORITY with Hand Book.
Mileage: 186834 m

Extras:
Alloy Wheels
Climate Control
Parking Sensors
Electric Windows
Electric Mirrors
Remote Locking
Six Speed Gearbox
Fog Lights
CD Player
Tinted Windows
Radio
Roof Bars
Air Conditioning
Power Steering
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L MERCEDES-BENZ Unimog U1300L цена на барање Амбулантно возило 20000 км 3 Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
амбулантно возило FIAT Ducato FIAT Ducato 12.060 € Амбулантно возило 2014 240000 км Полска, Wrocław