Амбулантно возило RENAULT Master dCi 150 Mentő

PDF
PDF
9.500 €
Нето цена
12.065 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка RENAULT
Модел Master dCi 150 Mentő
Тип амбулантно возило
Година на производство 2011
Километража 350000 км
Седишта 2
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот MODI132
Мотор
Сила 145 кс (107 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2299 cм³
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Контрола на клима
Авто радио
Централна брава
Штитник од сонце
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Амбулантно возило RENAULT Master dCi 150 Mentő

Унгарски
Azonosító: MODI132 - Km: 350.000 km - Rendelhető - Mentőautó -
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи