Амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L

PDF
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 2
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 3
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 4
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 5
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 6
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 7
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 8
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 11
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 12
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 13
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 14
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 15
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 16
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 17
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 18
амбулантно возило MERCEDES-BENZ Unimog U1300L слика 19
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/19
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Unimog U1300L
Тип амбулантно возило
Километража 20000 км
Седишта 3
Локација Обединето Кралство DN10 Doncaster The Rocket Site
Датум на објавување ное 05, 2022
Machineryline ID XN23158
Мотор
Марка Mercedes Benz OM352
Тип линиски
Гориво дизел
Број на цилиндри 6
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 8
Оски
Оскина конфигурација 4x4
Големина на гуми 12.5R20
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Mercedes Unimog U1300L 4x4 LHD Ambulances

Direct from the military in excellent condition with low kilometres

Fitted with 4x stretcher racks and seating

Can be used as a working ambulance or could be converted to a overland vehicle, communication vehicle etc

Choice of vehicles available in stock
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи