Акумулатор EXIDE 24 V 4 PzS 620 Ah за виљушкар

PDF
PDF
850 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип акумулатор
Година на производство 2013
Локација Германија Friedberg-Derching
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 319667
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Battery Capacity: 620 A/h
Battery Voltage: 24 v
Batterietyp: 24 Volt 4 PzS 620 Ah
Aquamatic auf Batterie
Batterietrog: DIN A Batterietrog
Batteriemaße (lxbxh): 832 x 274 x 784 mm mm
Effizienz: 88 %
gebrauchte EXIDE Antriebsbatterie im Stahltrog
DIN A
gefüllt und geladen
ohne Kabel und Stecker
weight: 500
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи