Филтри -

Пристанишни кранови од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Пристанишни кранови од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пристанишен кран FANTUZZI REGGIANE MHC 130 пристанишен кран FANTUZZI REGGIANE MHC 130
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 2004 Километража 18252 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
пристанишен кран GOTTWALD HMK 280E H1201
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100 кг
Година 1999 Километража 13 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пристанишен кран GOTTWALD HMK 90 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18 кг
Година 2003 Километража 20000 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран GOTTWALD HMK 6407
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 2011 Километража Сила
Холандија, lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100 кг
Година 1998 Километража 26000 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран LIEBHERR LHM 280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран GOTTWALD HMK 300 E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг
Година 2004 Километража 15000 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран GOTTWALD HMK 260 E - 100t
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 100000 кг
Година 1998 Километража 23500 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
пристанишен кран LIEBHERR LHM 500 S - 4-rope
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 140000 кг
Година 2007 Километража 24000 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
пристанишен кран LIEBHERR LHM 400 - 4-rope пристанишен кран LIEBHERR LHM 400 - 4-rope
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 104000 кг
Година 2007 Километража 22 м/ч Сила
Холандија, lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 100 кг
Година 2006 Километража 38500 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран LIEBHERR LHM400 H1164 (4rope)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 235894 кг
Година 2007 Километража 22331 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
пристанишен кран KALMAR 3X RTG
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Nijkerk
пристанишен кран GOTTWALD HMK 280E H1110 пристанишен кран GOTTWALD HMK 280E H1110
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 220462 кг
Година 1999 Километража 37498 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
пристанишен кран LIEBHERR LHM250 H1175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 64000 кг
Година 1999 Километража 25580 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се