Филтри -

Пристанишни кранови SUMITOMO

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Пристанишни кранови SUMITOMO: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пристанишен кран SUMITOMO SKK 500TON FLOATING CRANE(15M3 BUCKET CAPACITY)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500000 кг
Година 2001 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
42.800 US$ EUR ≈ 41.060 €
Носивост 30000 кг Капацитет на крајот на стрелата 2000 кг
Година 2008 Километража 3211 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пристанишен кран SUMITOMO 120ton, Revolving Floating Crane пристанишен кран SUMITOMO 120ton, Revolving Floating Crane
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1993 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се