Филтри -

Пристанишни кранови LIEBHERR од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Пристанишни кранови LIEBHERR од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пристанишен кран LIEBHERR LHM 280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран LIEBHERR LHM 500 S - 4-rope
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 140000 кг
Година 2007 Километража 24000 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пристанишен кран LIEBHERR LHM 400 - 4-rope пристанишен кран LIEBHERR LHM 400 - 4-rope
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 104000 кг
Година 2007 Километража 22 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран LIEBHERR LHM400 H1164 (4rope)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 235894 кг
Година 2007 Километража 22331 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
пристанишен кран LIEBHERR LHM250 H1175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 64000 кг
Година 1999 Километража 25580 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се