Филтри -

Пристанишни кранови LIEBHERR

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Пристанишни кранови LIEBHERR: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пристанишен кран LIEBHERR Floating Crane 600 ton
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 600000 кг
Година 1981 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража Сила
Кина, Hefei
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пристанишен кран LIEBHERR LHM 280
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран LIEBHERR LHM 500 S - 4-rope
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 140000 кг
Година 2007 Километража 24000 м/ч Сила
Холандија, Lelystad
пристанишен кран LIEBHERR LHM 400 - 4-rope пристанишен кран LIEBHERR LHM 400 - 4-rope
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 104000 кг
Година 2007 Километража 22 м/ч Сила
Холандија, lelystad
пристанишен кран LIEBHERR LHM400 H1164 (4rope)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 235894 кг
Година 2007 Километража 22331 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
пристанишен кран LIEBHERR LHM250 H1175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 64000 кг
Година 1999 Километража 25580 м/ч Сила
Холандија, Nijkerk
пристанишен кран LIEBHERR пристанишен кран LIEBHERR
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000000 кг
Година 1980 Километража 10000 м/ч Сила 760 кс
Германија, Frankfurt/Main
пристанишен кран LIEBHERR MTC 6000-150 Litronic
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се