Филтри -

Пресејувачки кофи од Полска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Пресејувачки кофи од Полска: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Година 2009 Зафатнина Нето тежина 1700 кг
Полска, Sochaczew
нови пресејувачка кофа VTN SR 05 Rotating Screening Bucket 0,40 m3
1
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Година 2022 Зафатнина 0.4 м³ Нето тежина 360 кг
Полска, Iwanowice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пресејувачка кофа VTN SR 15 Rotating Screening Bucket 1,50 m3
1
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2022 Зафатнина 1.5 м³ Нето тежина 1485 кг
Полска, Iwanowice
нови пресејувачка кофа VTN SB 50 Oscillating screening bucket 3800kg нови пресејувачка кофа VTN SB 50 Oscillating screening bucket 3800kg
2
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Година 2022 Зафатнина 2.7 м³ Нето тежина 3400 кг
Полска, Iwanowice
нови пресејувачка кофа VTN SR 07 Rotating Screening Bucket 0,75 m3
1
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Година 2022 Зафатнина Нето тежина 670 кг
Полска, Iwanowice
нови пресејувачка кофа VTN SB 10 Oscillating screening bucket 1550kg нови пресејувачка кофа VTN SB 10 Oscillating screening bucket 1550kg
2
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Година 2022 Зафатнина 0.75 м³ Нето тежина 1250 кг
Полска, Iwanowice
нови пресејувачка кофа VTN SB 20 Oscillating screening bucket 1980KG нови пресејувачка кофа VTN SB 20 Oscillating screening bucket 1980KG
2
Контактирајте го продавачот
21.100 € Без ДДВ
Година 2022 Зафатнина 1.4 м³ Нето тежина 1650 кг
Полска, Iwanowice
нови пресејувачка кофа VTN SR 20 Rotating Screening Bucket 2,2 m3
1
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Година 2022 Зафатнина 2.2 м³ Нето тежина 2065 кг
Полска, Iwanowice
нови пресејувачка кофа VTN SR 10 Rotating Screening Bucket 1 m3
1
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Година 2022 Зафатнина 1 м³ Нето тежина 1140 кг
Полска, Iwanowice
Контактирајте го продавачот
5.142 € PLN 24.400 PLN
Година 2018 Зафатнина Нето тежина
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
2.002 € PLN 9.500 PLN
Година 2019 Зафатнина Нето тежина
Полска, Rakoniewice
нови пресејувачка кофа HAMMER KR 20
1
Контактирајте го продавачот
19.302 € Без ДДВ
Година 2019 Зафатнина 2.2 м³ Нето тежина
Полска, Iwanowice
Контактирајте го продавачот
4.616 € PLN 21.900 PLN
Година 2021 Зафатнина Нето тежина 180 кг
Полска, Suchoraba
Контактирајте го продавачот
8.367 € PLN 39.700 PLN
Година 04/2022 Зафатнина 0.7 м³ Нето тежина 670 кг
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
4.194 € PLN 19.900 PLN
Година 2022 Зафатнина 0.17 м³ Нето тежина 180 кг
Полска, Katowice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се