Филтри -

Пресејувачки кофи CM од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Пресејувачки кофи CM од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Зафатнина Нето тежина
Италија
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 2020 Зафатнина Нето тежина 1600 кг
Италија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пресејувачка кофа CM CBR 23 нови пресејувачка кофа CM CBR 23
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Година 2020 Зафатнина 4.7 м³ Нето тежина 3500 кг
Италија
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Година 2020 Зафатнина 2.2 м³ Нето тежина 1560 кг
Италија
Контактирајте го продавачот
6.450 €
Година 2020 Зафатнина 0.5 м³ Нето тежина 485 кг
Италија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се