Филтри -

Пресејувачки кофи CM

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Пресејувачки кофи CM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Должина Широчина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1370 кг Зафатнина 1.1 м³
Година 2021 Должина Широчина
Италија
нови пресејувачка кофа CM Screening bucket нови пресејувачка кофа CM Screening bucket нови пресејувачка кофа CM Screening bucket
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Должина Широчина
Италија
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Нето тежина 1560 кг Зафатнина 2.2 м³
Година 2020 Должина Широчина
Италија
Контактирајте го продавачот
6.450 €
Нето тежина 485 кг Зафатнина 0.5 м³
Година 2020 Должина Широчина
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Должина Широчина
Италија
нови пресејувачка кофа CM Screening bucket CBR 18 нови пресејувачка кофа CM Screening bucket CBR 18
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Нето тежина 1650 кг Зафатнина 2.6 м³
Година 2022 Должина Широчина
Италија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се