Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон од Украина: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15 м³ Марка на мешалка за бетон Semix Модел 12 m3 Semi Trailer Mixer
Година 2021 Километража Носивост
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Semix Модел Бетономешалка 12
Година 2020 Километража Носивост
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Модел P12DS, IMI 12.1
Година 2019 Километража Носивост
Украина, Рівне
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се