Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон од Холандија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон од Холандија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Модел mixer BM12-39-3 3 axles 12m3 Volvo 115hp Engine Good Condition
Година 01/2017 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Зафатнина 12 м³ Модел Stetter S236
Година 2012 Километража Носивост
Холандија, Ravenstein
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Модел Mixer EURO 5 EEV, Lierbherr 12 M3, Mixer, Combi
Година 2013-11-27 Километража Носивост 29150 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Модел Betonmixer 12m³
Година 2017-04-11 Километража Носивост 27280 кг
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Модел SF29BM/BT 2 axles 9m3 Deutz Motor
Година 01/2004 Километража Носивост 20780 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Модел BM 12-36-2 2 axles 12m3 + DEUTZ Separat-Motor
Година 01/2011 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Модел Muller Liebherr mixer trailer 9 m3
Година 2005-04-27 Километража Носивост 24500 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
Продавач на Machineryline: 16 години
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Модел ZWZG JZC450 concrete mixer
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Модел ZWZG JZC 450 concrete mixer
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Модел ZWZG JZC 450 concrete mixer
Година 2021-01-01 Километража Носивост
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Модел SF37.5BM/MS 3 axles 12 m3 Betonmischer Concrete Mixer
Година 01/2008 Километража Носивост 28450 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Модел SF37.5BM/MS 3 axles 12m3 Concrete Mixer Beton Alcoa's
Година 01/2008 Километража Носивост 28450 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Модел SF37.5BM/MS 3 axles 12m3 Concrete Mixer Beton
Година 01/2007 Километража Носивост 28060 кг
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Модел MIXER stetter 10,5 m3
Година 2008-02-01 Километража Носивост 29180 кг
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
Продавач на Machineryline: 18 години
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Модел EURO 700
Година 1999-01-25 Километража Носивост 26610 кг
Холандија, Heiloo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се