Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон од Германија

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон од Германија: 43 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Karena 10m3 Betonmischer Deutz Motor
Година 2004 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел 10m³ Betonmischer ca.
Година 2009-02 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Euromix Модел MTP EM 12 R Резервоар за вода 650 л
Година 2020 Километража 100 км Носивост 31500 кг
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2016-02 Километража 736 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
139.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2017-04 Километража 1000 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
139.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2017-04 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
139.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac
Година 2017-04 Километража 1000 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2016-02 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2016-02 Километража 736 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2009-04 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 7 м³ Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 1985 Километража Носивост
Германија, Oberleichtersbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Euromix Модел MTP EM 10m³ R
Година 2020 Километража Носивост
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел MTP 15m³
Година 2020 Километража Носивост 34800 кг
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Модел MTP 10m³ Betonmischer Auflieger
Година 2020 Километража 100 км Носивост
Германија, Porta Westfalica
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се