Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон од Европа

Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон: 132 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Euromix Модел MTP EM 12 R Резервоар за вода 650 л
Година 2020 Километража 100 км Носивост 31500 кг
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M3
Година 2011-10-11 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M3
Година 2005-02-02 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел BETON MIXER HTM 1004 ZA - 10 M³
Година 2002-05-27 Километража Носивост 25840 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Зафатнина 12 м³ Модел Stetter S236
Година 2012 Километража Носивост
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Модел Concrete Mixer
Година 2011-01-01 Километража Носивост
Белгија, Hooglede
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Diversen KARRENA 12 M3
Година 01/2008 Километража Носивост 29170 кг
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2016-02 Километража 736 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
139.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2017-04 Километража 1000 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
139.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2017-04 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
139.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac
Година 2017-04 Километража 1000 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2016-02 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2016-02 Километража 736 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2009-04 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се