Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон од Белгија

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон од Белгија: 54 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Модел LIEBHERR HTM 1004F 10M³ concrete mixer
Година 2018-09 Километража Носивост
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Euromix Модел 12 M3 Висина на петто тркало 12000 мм Резервоар за вода 650 л
Година 2021 Километража Носивост
Белгија, Brugge
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Белгија, Brugge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија хидраулично
Година 07/2001 Километража Носивост 34400 кг
Белгија, Grote-Brogel (Peer)
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M3
Година 2011-10-11 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M3
Година 2005-02-02 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел BETON MIXER HTM 1004 ZA - 10 M³
Година 2002-05-27 Километража Носивост 25840 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Модел Concrete Mixer
Година 2011-12-04 Километража Носивост 30140 кг
Белгија, Hooglede
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Diversen KARRENA 12 M3
Година 01/2008 Километража Носивост 29170 кг
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел BETON MIXER HTM 1204 - 12M³
Година 2002-03-19 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел BETON MIXER - SF36BM - 12 M³
Година 1997-10-30 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел BETON MIXER HTM 1004 ZA - 10M³
Година 2002-05-27 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER HTM 1204 - 12M³
Година 1997-10-30 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10 M3
Година 2009-07-03 Километража Носивост 28700 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Модел SF36BM 2 axles bpw
Година 2000-06-06 Километража Носивост 26860 кг
Белгија, HARCHIES
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се