Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон Turbos Hoet

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон Turbos Hoet: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12M3 + HULPMOTOR/MOTOR AUX
Година 2006-04-11 Километража Носивост 26200 кг
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се