Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон STU

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон STU: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон IMER-L&T Модел 12.7 CBM MIXER TRAILER Резервоар за вода 450 л
Година 2021 Километража Носивост 24000 кг
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се