Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон STETTER од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон STETTER: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Модел Concrete Mixer
Година 2011-12-04 Километража Носивост 30140 кг
Белгија, Hooglede
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 10 M3+Hulpmotor/Moteur aux
Година 2001-11-13 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Stetter Модел AM 10 FHAC Резервоар за вода 600 л
Година 2013-05 Километража Носивост 26650 кг
Германија, Regensburg
полуприколка мешалка за бетон STETTER MDTK 12m3 полуприколка мешалка за бетон STETTER MDTK 12m3 полуприколка мешалка за бетон STETTER MDTK 12m3
3
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter Модел MDTK 12m3
Година 2008 Километража Носивост
Данска, Kalundborg
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M³
Година 2005-06-01 Километража Носивост 24800 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10 M³
Година 2005-06-07 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M3
Година 2008-03-06 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се