Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон RENDERS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон RENDERS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Модел EURO 700
Година 1999-01-25 Километража Носивост 26610 кг
Холандија, Heiloo
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Модел Concrete Mixer
Година 2012-03-07 Километража Носивост 28205 кг
Белгија, Hooglede
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Модел Concrete Mixer
Година 2012-03-07 Километража Носивост 28205 кг
Белгија, Hooglede
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Модел Concrete Mixer
Година 2011-03-09 Километража Носивост
Белгија, Hooglede
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се