Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон PUTZMEISTER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон PUTZMEISTER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
81.500 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел 12 cbm Mischauflieger P12DS UL
Година 2021-08 Километража Носивост
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Модел P12DS, IMI 12.1
Година 2019 Километража Носивост
Украина, Рівне
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се