Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон MOL од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон MOL: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Модел MIXER stetter 10,5 m3
Година 2008-02-01 Километража Носивост 29180 кг
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
Продавач на Machineryline: 18 години
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Модел M1012/20T/37/3 - 10KUB MIXER
Година 2006-11-03 Километража Носивост 28980 кг
Холандија, WEERT
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Модел BARYVAL BETONMIXER 12M3+HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2000-10-27 Километража Носивост 28300 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Модел CIFA BETONMIXER 12M3+HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2012-09-26 Километража Носивост 29860 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Модел CIFA BETONMIXER 12M3+HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2012-09-26 Километража Носивост 29860 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 10M3+HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2006-04-05 Километража Носивост 28260 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Модел CIFA BETONMIXER 12M3+HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2012-09-26 Километража Носивост 29860 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10 M3
Година 2009-07-03 Километража Носивост 28700 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Модел CIFA BETON MIXER-12M3-Hulpmotor/Moteur aux
Година 2010-09-03 Километража Носивост 28610 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER M1012/20T/37 - 12M2 - HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 1999-07-08 Километража Носивост 28080 кг
Белгија, Handzame
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се