Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон MOL

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон MOL: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10 M3
Година 2009-07-03 Километража Носивост 28700 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Модел CIFA BETON MIXER-12M3-3 ESS./AXLES/ASSEN+Hulpmotor/Moteur aux
Година 2010-09-03 Километража Носивост 28610 кг
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER M1012/20T/37 - 12M2 - HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 1999-07-08 Километража Носивост 28080 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Модел MIXER stetter 10,5 m3
Година 2008-02-01 Километража Носивост 29180 кг
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
Продавач на Machineryline: 18 години
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Модел M1012/20T/37/3 - 10KUB MIXER
Година 2006-11-03 Километража Носивост 28980 кг
Холандија, WEERT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се