Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон MAGIRUS-DEUTZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон MAGIRUS-DEUTZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Karena 10m3 Betonmischer Deutz Motor
Година 2004 Километража Носивост
Германија, Sulzemoos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се