Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон LIEBHERR од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон LIEBHERR од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2009-04 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2009-05 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-02 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се