Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон LIEBHERR од Европа

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон LIEBHERR: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел 10m³ Betonmischer ca.
Година 2009-02 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел BETON MIXER HTM 1004 ZA - 10 M³
Година 2002-05-27 Километража Носивост 25840 кг
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-03 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2009-04 Километража 1100 км Носивост
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел BETON MIXER HTM 1204 - 12M³
Година 2002-03-19 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел BETON MIXER - SF36BM - 12 M³
Година 1997-10-30 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел BETON MIXER HTM 1004 ZA - 10M³
Година 2002-05-27 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER HTM 1204 - 12M³
Година 1997-10-30 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Модел SF36BM 2 axles bpw
Година 2000-06-06 Километража Носивост 26860 кг
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 10M3+ HULPMOTOR /MOTEUR AUX
Година 1999-08-12 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M³
Година 2004-08-18 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER HTM 1204 - 12M³
Година 2003-08-11 Километража Носивост 27650 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 9M3
Година 2007-07-17 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
6.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - HTM 904 ZA
Година 2007-06-25 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER HTM 1004 ZA - 10 M³
Година 2003-08-11 Километража 286492 км Носивост 30140 кг
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се