Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон Karrena

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон Karrena: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.250 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Diversen KARRENA 12 M3
Година 01/2008 Километража Носивост 29170 кг
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Karrena Модел ANDERE Betonmisch-Aufl., Karrena 10m³,BPW, Luft
Година 2002 Километража Носивост 25510 кг
Германија, Sittensen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се