Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон GROENEWEGEN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон GROENEWEGEN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Модел 2-Axle Concrete Mixer / Own Engine / Full Steel
Година 01/1993 Километража Носивост 29580 кг
Холандија, Giessen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се