Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон EXPOTRAILER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон EXPOTRAILER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Euromix Модел 12 M3 Висина на петто тркало 12000 мм Резервоар за вода 650 л
Година 2021 Километража Носивост
Белгија, Brugge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Белгија, Brugge
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се