Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон DE BUF од Белгија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон DE BUF од Белгија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M3
Година 2011-10-11 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12m3 + HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2007-05-24 Километража Носивост 27500 кг
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12 M3+HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2006-04-01 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Модел MIXER 12M3+ HULPMOTOR / MOTEUR AUX
Година 2006-02-06 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12m3 + HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2006-03-16 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12m3+HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2006-02-06 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12m3+HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2008-05-08 Километража Носивост 27500 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12m³ + Hulpmotor/Moteur aux
Година 2011-04-11 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Модел BM 12-36 2
Година 2008-12-05 Километража Носивост
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Mixer 10 M³
Година 2006 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 9M3
Година 2009-02-16 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M3
Година 2011-10-11 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се