Филтри -

Полуприколки мешалки за бетон DE BUF

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Полуприколки мешалки за бетон DE BUF: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Mixer 10 M³
Година 2011 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Модел mixer BM12-39-3 3 axles 12m3 Volvo 115hp Engine Good Condition
Година 01/2017 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER - 10M3
Година 2011-10-11 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
129.890 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2016-02 Километража 736 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
139.890 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2017-04 Километража 1000 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
139.890 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2017-04 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
139.890 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac
Година 2017-04 Километража 1000 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
129.890 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2016-02 Километража Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
129.890 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел ST2 Sermac Pumpe 28m/Mischer 9m³ Со пумпа за бетон со пумпа за бетон Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2016-02 Километража 736 км Носивост
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12 м³ Модел Betonmixer 12m³
Година 2017-04-11 Километража Носивост 27280 кг
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Модел BM 12-36-2 2 axles 12m3 + DEUTZ Separat-Motor
Година 01/2011 Километража Носивост
Холандија, Veghel
BAS World
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12m3 + HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2007-05-24 Километража Носивост 27500 кг
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
21.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12 M3+HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2006-04-01 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Модел MIXER 12M3+ HULPMOTOR / MOTEUR AUX
Година 2006-02-06 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Модел BETON MIXER 12m3 + HULPMOTOR/MOTEUR AUX
Година 2006-03-16 Километража Носивост
Белгија, Handzame
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се